WTC Erwetegem Sportief - WTC Emycotrappers - WTC Het Anker
2022 - A-ploeg1. Niels Liedts
2. 3. |
2022 - B-ploeg1. Berend Coppens
2. 3. |
2022 - C-ploeg1. Alain Cordonnier
2. Soet De Potter 3. Danny Uytterhaegen |
2022 - D-ploeg1. Leentje Van De Voorde
2. Els Iemants 3. Ann Van Elsuwege |
2021 - Geen Kampioenschap verreden omwille van Covid-19
2020 - Geen Kampioenschap verreden omwille van Covid-19
2019 - A-ploeg1. Frank De Witte
2. Isaac De Vos 3. Niels Liedts |
2019 - B-ploeg1. Koen De Smet
2. Geert Van De Maele 3. Eric Reyns |
2019 - C-ploeg1. Soet De Potter
2. Alain Cordonnier 3. Marc Holderbeke |
2019 - D-ploeg1. Leentje Van de Voorde
2. Erik Kinoo 3. Hanna Van Gansberghe |
2018 - A-ploeg1. Johan Cordonnier
2. Ruben Broeckaert 3. Pieter-Jan Van Oudenhove |
2018 - B-ploeg1. Koen De Smet
2. Eric Reyns 3. Herman Van Doorselaere |
2018 - C-ploeg1. Soet De Potter
2. Kris Vanderbruggen 3. Marc Holderbeke |
2018 - D-ploeg1. Jana Pieters
2. Katrien Michiels 3. Erik Kinoo |
2017 - A-ploeg1. Patrick De Pot
2. Paul De Clercq 3. Jakob Merchiers |
2017 - B-ploeg1. Jan Dernaaucourt
2. Koen De Smet 3. Kurt Van Den Berghe |
2017 - C-ploeg1. Kris Vanderbruggen
2. Alex Savat 3. Marc Holderbeke |
2017 - D-ploeg1. Soet De Potter
2. Cindy Gaublomme 3. Liesbeth Meulenijzer |
2016 - A-ploeg1. Paul De Clercq
2. Johan Cordonnier 3. Tim De Moor |
2016 - B-ploeg1. Kurt Van Den Berge
2. Chris Van De Maele 3. Geert Van De Maele |
2016 - C-ploeg1. Marc Holderbeke
2. Alex Savat 3. Alain Cordonnier |
2016 - D-ploeg1. Erik Kinoo
2. Soet De Potter 3. Cindy Gaublomme |
2015 - A-ploeg1. Patrick De Pot
2. Yves De Smet 3. Paul De Clercq |
2015 - B-ploeg1. Chris Van De Maele
2. Kurt Van Den Berghe 3. Jan Dernacourt |
2015 - C-ploeg1. Alex Savat
2. Alain Cordonnier 3. Luc Van Waeyenberge & Marc Holderbeke |
2015 - D-ploeg1. Cindy Gaublomme
2. X 3. |
2014 - A-ploeg1. Robin Broeckaert
2. Johan Cordonnier 3. Wesley Van Crombrugghe |
2014 - B-ploeg1. Jan Dernaucourt
2. Chris Van De Maele 3. Geert Van De Maele |
2014 - C-ploeg1. Alex Savat
2. Marc Holderbeke 3. Paul Van Varenberg |
2014 - D-ploeg1. Jana Pieters
2. Cindy Gaublomme 3. |
2013 - AB-ploeg1. Johan Cordonnier
2. Jan Dernaucourt 3. Geert Van De Maele |
2013 - C-ploeg1. Alex Savat
2. Marc Holderbeke 3. Alain Cordonnier |
2012 - AB-ploeg1. Len Van Ruyskensvelde
2. Jan Aelvoet 3. Eric Reyns |
2012 - C-ploeg1. Paul Van Varenberg
2. Marc Holderbeke 3. Luc Van Waeyenberge |
2011 - AB-ploeg1. Jan Dernaucourt
2. ?? 3. ?? |
2011 - C-ploeg1. Luc Diependaele
2. Alex Savat 3. Marc Holderbeke |
2010 - AB-ploeg1. Luc De Loor
2. ?? 3. ?? |
2010 - C-ploeg |
2009 - AB-ploeg1. Kurt Van Den Berge
2. ?? 3. ?? |
2009 - C-ploeg1. Luc Diependaele
& Freddy Van Steerthem 3. Jan Dernaucourt |
2008 - AB-ploeg1. ??
2. ?? 3. ?? |
2008 - C-ploeg1. Tom De Stoop
2. Danny Meerman 3. Marc Holderbeke |
|
2007 - AB-ploeg1. Kurt Van Den Berge
2. ?? 3. ?? |
2007 - C-ploeg1. Dirk Dewulf
2. Jan Dernaucourt 3. Willy De Stoop |
2006 - AB-ploeg1. Jan Aelvoet
2. ?? 3. ?? |
2006 - C-ploeg1. Bart De Cock
& Tom De Stoop & Willy De Stoop & Patrick Maton |
2005 - AB-ploeg1. Kurt Van Den Berge
2. Eric Reyns 3. Hendrik Haustraete |
2005 - C-ploeg1. Dirk Dewulf
& Luc Diependaele 3. Arsène Van Snick |
2004 - AB-ploeg1. Eddy Blom
2. Patrick De Pot 3. Hendrk Haustraete |
2004 - C-ploeg1. Dirk Dewulf
2. Marc Holderbeke 3. Willy De Stoop |
2003 - AB-ploeg1. Kurt Van Den Berge
2. Luc De Loor 3. Patrick De Pot |
2003 - C-ploeg1. Willy De Stoop
2. Dirk Dewulf 3. Marc Holderbeke |
2002 - AB-ploeg1. Franky Spitaels
2. Chris Morreels 3. Johan Cordonnier |
2002 - C-ploeg1. Willy De Stoop
2. Dirk Dewulf 3. Marc Holderbeke |
2001 - AB-ploeg1. Alain Cordonnier
2. ?? 3. ?? |
2001 - C-ploeg1. Willy De Stoop
2. Geert Van Damme 3. Marc Holderbeke |
20001. Luc De Loor
2. Yvan De Stercke 3. ?? |
19991. Yvan De Stercke
2. ?? 3. ?? |
19981. Marc Holderbeke
2. ?? 3. ?? |
19971. Franky Broeckaert
2. Marc Holderbeke 3. ?? |
19961. Arsène Van Snick
2. Marc Holderbeke 3. Jan Aelvoet |
19951. ??
2. ?? 3. ?? |
19941. Luc De Loor
2. Willy Lemaitre 3. Guido De Smet * rallykampioen: Arsène Van Snick |
19931. Arsène Van Snick
2. Jan Aelvoet 3. Guido De Smet * rallykampioen: Arsène Van Snick |
19921. Yvan De Stercke
2. Paul De Clercq 3. Guido De Smet * rallykampioen: Arsène Van Snick |
19911. Hendrik Haustraete
2. Paul De Clercq 3. Luc De Loor * rallykampioen: Franky Broeckaert |
19901. Willy Lemaitre
2. De Smet Guido 3. Marc Lucas * rallykampioen: Arsène Van Snick |
19891. Guido De Smet
2. Jan Aelvoet 3. Hendrik Haustraete * rallykampioen: Arsène Van Snick |
19881. Paul De Clercq
2. Guido De Smet 3. Arsène Van Snick * rallykampioen: Marc Holderbeke |
19871. Rhonny De Clercq
2. Guido De Smet 3. ??? * rallykampioen: Willy Lemaitre |
19861. Guido De Smet
2. ??? 3. ??? * rallykampioen: ??? |
19791. Gerard Taildeman
2. ??? 3. ??? |
19781. Danny Croes
2. ??? 3. ??? |
1977geen kampioen aangeduid
(begonnen midden 1977) |